Kaolin Kili uygulaması için en verimli dönemdeyiz. Zeytin Ağaçlarında Kaolin Kili Uygulaması ile zeytin ağaçlarınızla mutlu ve bereketli bir sezon geçirebilirsiniz. Armut bahçelerinde armut pisillası canlısı görülmektedir. 1 tonluk hazırlayacağımız ilaçlama purvizatörün içerisine 40 kg Doğal Kaolin kili + yayıcı yapıştırıcı ve iç kurdu ilacı koyarak yapılan mücadele oldukça faydalı bir mücadele olacaktır. Bu mücadeleyi zeytin, elma, şeftali, kiraz, ve kayısı ağacında yapılması oldukça önem taşımaktadır.

Yapılan araştırmalar erken mücadeleye başlanılan bahçelerde sezon ortasındaki incelemelerde zararlıların olabildiğince yok olduklarına şahit olduk ve rahat ve bereketli bir sezon geçirilmiş olundu. Facebook sayfamızda uygulama aşamalarını detaylı paylaşmaktayız. Zeytin Ağaçlarında Kaolin Kili Uygulamasının nasıl yapıldığını aşağıdaki videoda detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Şu anda iç kurdu çalışmaya başlamış bulunmaktadır. kaolin kili mücadelesi içerisinde konulan iç kurdu ilacı kullanıldığından oldukça etkilidir.  Kaolin kiliyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ceviz bahçelerinde kullandığımızda bu karışım cevizlerin ilk açılma evrelerinde oldukça etkili olmuştur.

Erken alınan önlemler sayesinde daha ekonomik ve başarı oranı yüksek bir mücadele verilmektedir. Facebook sayfamızı inceleyerek günlük ağaç bakımlarıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Her zaman ekonomik tedbir pahalı tedaviden daha iyidir.

Kaolin Kili Uygulanan Ağaçlar

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara